Van de Voorzitter

Geplaatst op 22-11-2020  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Frank Grift
Beste leden,
Hoewel het medio november nog steeds aangenaam weer is (van de week was het weer boven de 15 graden) en afgelopen weekend zelfs nog leden van de WinnerClub zeilden, begint nu echt het winterseizoen. Mijn motor, afsluiters en watersystemen zijn inmiddels winterklaar gemaakt. De zeilen zijn weer thuis/ bij de zeilmaker en de wintertent gaat er komende dagen op. Het is nu echt de afsluiting van het meest bijzondere seizoen voor onze club met helaas verschillende annuleringen door corona. Ik ben benieuwd wie van onze leden deze winter gewoon doorvaart. Hoewel mijn Winner wel in het water blijft liggen, vinden wij het in de winter nog steeds te fris om te zeilen. Hoewel een jaarwisseling op Terschelling ons erg leuk lijkt. Dan maar tijdens de donkere maanden thuis lekker lezen over zeilen. Ik heb net weer een reisboek van vertrekkers gelezen. Deze keer was de auteur anders, minder euforisch, misschien ook wel eerlijker over de spanning van een Atlantische overtocht. Maar wel prachtige beschrijvingen over de San Blas-eilanden bij Panama. In het boek werd overigens ook een ontmoeting met de bemanning van de Win2Win van één van onze leden genoemd. Andere zeilboeken liggen voor mij al klaar voor de komende maanden.
Als bestuur bereiden we ons inmiddels voor op 2021. Het eerste belangrijke besluit is al genomen: we stellen ons lustrumfeest (25 jaar Winner Club) uit tot 2022. De onzekerheid van corona is te groot. We streven een mooi en bijzonder lustrumweekend na en het aangaan van verplichtingen namens de vereniging is nu niet verstandig. Geen makkelijk besluit en we hopen dat jullie daar begrip voor hebben. Voor het eerste kwartaal hebben we ook nog een puzzel op te lossen: hoe organiseren we de ALV (video-vergadering misschien?), wat doen we met de Schreierstoren-lezing, kunnen we het evenement dokter aan boord nog houden, zo ja hoe etc. Binnenkort komen we daarop terug, inspelend op de corona-situatie en hopen dat we 2021 goed kunnen beginnen. We realiseren ons dat 2021 ook geen normaal jaar zal zijn, maar wellicht beter dan 2020. Inmiddels hebben we ook de voorbereiding van een statutenwijzigingen in gang gezet. Sinds de oprichting zijn de statuten niet meer gemoderniseerd dus een vernieuwing is wel nodig. In overleg met de notaris hopen we de komende ALV de nieuwe concept-statuten te presenteren. nadere informatie volgt. 
Voor nu wens ik jullie een goede winterperiode toe! Blijf gezond! 

WinnerClub

ofni.[antispam].@winnerclub.nl

Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.